KrajRegionWiadomość dnia

Jarosław Kaczyński nagrał OŚWIADCZENIE! „Wzywam do obrony kościołów za każdą cenę” [WIDEO]

(…) te demonstracje będą z pewnością kosztowały życie wielu ludzi – powiedział dzisiaj wicepremier Jarosław Kaczyński. Szef PiS wydał specjalne oświadczenie. Wideo wstrząsnęło internetem szczególnie po słowach, wzywających do „obrony kościołów za każdą cenę”.

 

 

Polska czerwoną strefą! Czy grozi nam MEGA-LOCKDOWN?! TOP 5 Silesia Flesz

We wtorek, 27 października wicepremier i prezes Prawa i Sprawiedliwości wydał oświadczenie, w którym odniósł się do ostatnich wydarzeń w Polsce. Głównie -do fali protestów, wywołanych wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, ograniczającego wolumen możliwości wykonywania w Polsce zabiegów aborcji.

 

Wicepremier Kaczyński podkreśla w nagraniu, że wyrok TK jest zgodny z polską konstytucją i innego wyroku Trybunał wydać nie mógł. Odniósł się także do przetaczających się i przybierających na sile demonstracji przeciwników wyroku Trybunału. Jak mówił Jarosław Kaczyński – organizowanie tak licznych demonstracji w czasie nasilającej się pandemii koronawirusa to igranie ze śmiercią:

(…) te demonstracje będą kosztowały życie wielu ludzi. Ci, którzy do nich wzywają, ale także ci, którzy w nich uczestniczą, sprowadzają niebezpieczeństwo powszechne, a więc dopuszczają się przestępstwa, poważnego przestępstwa. Władze mają nie tylko prawo, ale także obowiązek przeciwstawiania się tego rodzaju wydarzeniom – mówi w oświadczeniu Kaczyński.

 

Na tym jednak nie koniec. Jak mówi szef Prawa i Sprawiedliwości – częstym atakiem demonstrantów są kościoły, dlatego prezes PiS wezwał wszystkich członków partii, sympatyków, ale także wiernych do obrony kościołów przed atakami agresji.

(…) musimy bronić polskich kościołów. Musimy ich bronić za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości i wszystkich, którzy nas wspierają do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła, w obronie tego, co dziś jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo. Bardzo często w tych atakach widać elementy przygotowania, być może nawet wyszkolenia. Ten atak jest atakiem, który ma zniszczyć Polskę – mówi Jarosław Kaczyński w opublikowanym właśnie oświadczeniu.

 

Cała jego treść znajdziecie poniżej:

autor: Wojciech Żegolewski
źródło wideo: PiS

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W piątek możliwa decyzja o całkowitym lockdownie!

Ponad 10 tys. nowych zakażeń, 45 osób nie żyje! Koronawirus wg Ministerstwa Zdrowia

Tychy: chory na koronawirusa uciekł z karetki!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close