KrajRegion

W piątek możliwa decyzja o całkowitym lockdownie!

Przypominamy, że cała Polska znajduje się obecnie w czerwonej strefie. Ciągły wzrost zachorowań i zgonów związanych z Covid-19 zmusza rządzących do podejmowania coraz to poważniejszych restrykcji. Najprawdopodobniej w piątek dowiemy się o kolejnych obostrzeniach, które doprowadzą do zamknięcia wielu dziedzin życia gospodarczego.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Jak podaje Polsat News, Minister Zdrowia Adam Niedzielski będzie namawiał premiera do całkowitego lockdownu. Liczba zachorowań ciągle wzrasta, a łóżek dla chorych nie da się dokładać w nieskończoność.

Już podczas ostaniej konferencji Mateusz Morawiecki wspominał o całkowym lockownie. Takim, jak wiosną tego roku. Nie byłoby wówczas możliwe przemieszczanie się, podróże zostałyby zakazane, instytucje kultury zamknięte, etc.

Decyzja o kolejnych obostrzeniach ma zostać podjęta jeszcze przez 1 listopada. To, czy wybierzecie się na groby swoich bliskich zależy od liczby zakażeń  tym tygodniu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 24 października cała Polska to CZERWONA STREFA. Za dwa tygodnie możliwy kompletny LOCKDOWN

Ogromne protesty ws. zakazu aborcji na Śląsku! W Katowicach protestujący i policja pod katedrą! [ZDJĘCIA]

Seniorzy nie powinni wychodzić z domu. Apel premiera Mateusza Morawieckiego

 

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close