AlarmRegionWiadomość dnia

Jastrzębie Zdrój: brutalnie zgwałcili 21-latkę. Byli po dopalaczach?

Podejrzanymi o gwałt na 21-latce są dwaj mężczyźni. To oni pod wpływem alkoholu i środków odurzających zgwałcili dziewczynę?

 

Do brutalnego gwałtu na 21-latce doszło w nocy z 29 na 30 września 2017 roku w Jastrzębiu – Zdroju. Podejrzanymi w tej sprawie są dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat. Mężczyźni byli pijani i prawdopodobnie po środkach odurzających, ale to wykazać ma dopiero, przeprowadzone badanie toksykologiczne.

Policjanci zdecydowali o przeprowadzeniu badania toksykologicznego, gdyż mężczyźni dziwnie się zachowywali. Ponadto okazało się, że to oni kilka dni temu skradli alkomat z siedziby Straży Miejskiej w Jastrzębiu Zdroju.

Obaj mężczyźni nie przyznają się do zarzucanego im czynu – gwałtu na 21-letniej dziewczynie. Śledztwo jest w toku, a podejrzanym za gwałt grozi kara co najmniej 3 lat więzienia.(MPS)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close