AlarmKrajRegion

Jaworzno: Policja poszukuje bezdomnej podejrzewanej o usiłowanie zabójstwa 6-letniej dziewczynki [ZDJĘCIA]

Policjanci z Jaworzna poszukują 46-letniej Klaudii S.-S. Kobieta jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj (13.07), ok. godz. 21.00 na ul.Matejki w Jaworznie. Osoby, które w ostatnim czasie widziały kobietę lub mają jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z policją.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie poszukują 46-letniej Klaudii S.-S. Bezdomna jest poszukiwana za usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w dniu 13 lipca br. w Jaworznie. Poszukiwana jest osobą bezdomną, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju. Wczoraj według zeznań świadków zdarzenia ubrana była w niebieską kurtkę.

Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 47 618 33 84 bądź pod numerem alarmowym 112.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

100% głosów policzone. Słupek Dudy mniejszy, ale reelekcja niezagrożona [WIDEO] PKW podała oficjalne wyniki wyborów

Kochają się, a mogą patrzeć na siebie przez kraty! Puma Kamila Stanka trafiła do ZOO w Chorzowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

3 osoby utonęły jednego dnia w Nakło-Chechło. Czy do tej tragedii musiało dojść? [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Jaworzno: Policja poszukuje bezdomnej podejrzewanej o usiłowanie zabójstwa 6-letniej dziewczynki [ZDJĘCIA]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close