RegionWiadomość dnia

Jaworzno: rozpoczął się program „Mieszkanie za remont”

Osoby mieszkające w Jaworznie mogą ubiegać się o przydział mieszkania komunalnego w zamian za przeprowadzenie jego remontu. W rozpoczynającej się edycji do programu wytypowano 50 mieszkań komunalnych, których lista dostępna jest na stronie internetowej MZNK i w siedzibie jednostki.

 

Zobacz koniecznie: Lekarze pomagali kibolom ze Śląska unikać sądu? Seria zatrzymań CBPŚ!

Program Mieszkanie za remont to wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy wielokrotnie zgłaszali chęć wynajęcia niewyremontowanego mieszkania gminnego. Do tej pory odbyły się dwie edycje programu, w których mieszkańcy wyremontowali, a następnie wynajęli od miasta łącznie 82 mieszkania komunalne (dobiegają końca odbiory ostatnich mieszkań z drugiej edycji).

Zobacz również: Na Śląsku doją krowy na czas i rzucają gumiokiem na odległość 😉


Wnioski do programu Mieszkanie za remont będzie można składać od 22 października do 23 listopada br. Na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie został także opublikowany harmonogram, zgodnie z którym mieszkania będą udostępnione osobom zainteresowanym remontem i następnie wynajęciem.

Źródło i foto: MZNK w Jaworznie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close