KrajRegion

Jechała audi i uderzyła w drzewo. Dwie osoby nie żyją

Kierująca samochodem audi a4 prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo. Zginęły dwie osoby.

 

ZOBACZ TAKŻE: Najnowsze wydanie TVS SILESIA FLESZ

30 października, po godzinie 9.00, oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Ciepłe (woj. pomorskie). Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz, wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło, gdy kierująca audi a4 jadąc w kierunku miejscowości Gniew, straciła panowanie nad samochodem i zjeżdżając na prawe pobocze, uderzyła w drzewo. Wskutek tego wypadku zginęły dwie kobiety w wieku 22 i 43 lata, które podróżowały audi. Osobówkę odholowano na policyjny parking.

Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

 

(źr: KWP Gdańsk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close