KrajRegionŚwiat

Jest nowa wersja Monopoly! W tej grze przewagę mają kobiety [MS. MONOPOLY]

„Ms. Monopoly” to zupełnie nowa odsłona popularnej gry planszowej „Monopoly”. W nowej wersji jednak, to kobiety mają przewagę. Dlaczego?

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza: Szpitale w woj.śląskim to umieralnie? RAPORT MIAŻDŻY!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

W nowej wersji popularnej gry, zamiast inwestowania w miasta, czy zabytki, gracze inwestują w wynalazki stworzone przez kobiety, jak m.in. wi-fi, model DNA i kamizelka kuloodporna. Na niebieskich polach – kosztujących najwięcej, a zarazem przynoszących największe zyski – znalazły się ciasteczka z kawałkami czekolady i izolacja komórek macierzystych.

Jeżeli gracz jest kobietą, to za przejście przez pole startowe otrzyma dodatkowe pieniądze. Za przejście przez start gracze-mężczyźni otrzymują 200 zabawkowych dolarów. Z kolei jeżeli pionek kontroluje kobieta, otrzymuje 240 dolarów.

„To moment, by docenić kobiety, które przecierały szlaki i uaktualnić parę spraw. W końcu nadszedł ten czas” – napisała firma Hasbro pod spotem reklamującym nowe wydanie gry.

 

Premiera gry w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 26 września. Nie wiadomo, czy ta edycja zostanie wydana w Polsce.

Źródło: Polsat NEWS

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Taka sytuacja: Wchodzicie do sypialni, a tam… WIELKI PYTON!

Z Katowic do Watykanu. Chcą dać papieżowi elektryczny samochód! [WIDEO]

Kampania na Śląsku jak ONE MAN SHOW? Mateusz Morawiecki i długo, długo nikt[WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close