RegionWiadomość dnia

Jest zarzut dla kierowcy, który potrącił trzy kobiety na DK 86. Dwie z nich zginęły [FOTO]

Jest zarzut dla kierowcy Hyundaia, który na przejściu dla pieszych w Sarnowie pod Będzinem na DK 86 potrącił trzy kobiety. Dwie z nich zginęły na miejscu.

 

Psia grypa, klątwa rzucona na schody i nowi prezydenci – ZOBACZCIE TOP 5 SILESIA FLESZ

36-letni kierowca Hyundaia Tucsona usłyszał zarzut spowodowania wypadku, w wyniku którego zginęły dwie kobiety, a trzecia odniosła ciężkie obrażenia. Kierowca to 36-latek.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Sarnowie pod Będzinem na DK 86. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierowca potrącił 3 kobiet, obywatelski Ukrainy. Dwie z nich zginęły na miejscu, trzecia z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Wg. relacji policji po uderzeniu jedna z potrąconych kobiet wpadła do rowu, druga upadła na przeciwległy pas jezdni, a trzecia – która jako jedyna przeżyła wypadek – wpadła jeszcze pod koła jadącego za Hyundaiem Volkswagena. Policja przez kilkanaście godzin ustalała tożsamość kobiet – okazało się, że wszystkie trzy to Ukrainki.

Za czyny, jakie zarzuca się kierowcy, 36-latkowi grozi 8 lat więzienia. Kierowca po wypadku został formalnie zatrzymany, a po przedstawieniu zarzutów zwolniony do domu. Ma wpłacić poręczenie majątkowe, został objęty policyjnym dozorem.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close