KrajRegion

Kalejdoskop Regionów: Zakład Diagnostyki Obrazowej w Tychach już działa!

Zakład Diagnostyki Obrazowej w Tychach już działa. Sosnowiecki Amazon podsumowuje pierwszy rok działalności. IX Zawody Furmanów w Węgierskiej Górce.

 

Co nowego na Śląsku i Zagłębiu? O tym już dziś w programie „Kalejdoskop Regionów” – już o 17:15 na antenie Telewizji TVS. Bądź na bieżąco i orientuj się, co dzieje się w twoim regionie!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trojaczki z Rudy Śląskiej i parkowanie „na janusza”! Najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Zakład Diagnostyki Obrazowej Tychy

Zakład już działa, a nowy tomograf skraca znacznie czas badania. Dziś w programie sprawdzimy, co jeszcze zmieniło się w zmodernizowanym zakładzie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala w Tychach. Bo nowy tomograf komputerowy to nie jedyny nowoczesny sprzęt w tyskim szpitalu. Tomograf jest w użytku już od dwóch tygodni.

Jakie korzyści przynosi nowy sprzęt, prócz krótszego czasu badania? Odpowiedź na to wiele innych pytań poznamy już dziś w programie!

Kalejdoskop Regionów (fot. TVS)
Kalejdoskop Regionów (fot. TVS)

 

Amazon w Sosnowcu ma już roczek!

Mówią o sobie Amazończycy i jest ich już aż 2.5 tysiąca! Centrum Logistyki Internetowego Giganta w Sosnowcu podsumowało pierwszy rok działalności. Ponadto obecnie rozwija się tam kolejna inwestycja, jakim jest jedyne w Europie centrum firmy, w którym drukuje się na koszulkach dowolne zamówione wzory.

Więcej o innowacyjnej inwestycji Amazon Poland już dziś w programie „Kalejdoskop Regionów

Kalejdoskop Regionów (fot. TVS)
Kalejdoskop Regionów (fot. TVS)

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

AKCJA REKRUTACJA: Praca w Tychach

Zawody Furmanów w Węgierskiej Górce

Lejce i bat, zamiast biegów i kierownicy, czyli widowiskowe Zawody Furmanów w Węgierskiej Górce, zorganizowane już po raz 9!

Chcemy pokazać trudną pracę furmana, docenić go, bo to naprawdę jest bardzo trudna, ciężka praca z koniem w lesie – mówi Kinga Firsiuk, miłośniczka koni z Żywca. – Trzeba dużego poświęcenia, żeby konia przystosować do tej pracy.

O znaczeniu zawodu furmana, trudach w jego wykonywaniu oraz tradycji stale pielęgnowanej w Węgierskiej Górce dowiemy się więcej już dziś o 17:15 na antenie TVS.

Kalejdoskop Regionów (fot. TVS)
Kalejdoskop Regionów (fot. TVS)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ OSTATNI ODCINEK PROGRAMU „KALEJDOSKOP REGIONÓW

Kalejdoskop Regionów: 90 lat Muzeum Śląskiego i kolędowanie w Gierałtowicach

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close