AlarmRegion

Kamienica zawaliła się w Bytomiu! Trwa przeszukanie gruzowiska!

Katastrofa budowlana w Bytomiu! Zawaliła się kamienica!

 

Koniec horroru i strachu! Domniemany morderca z Siemianic złapany!

Kamienica zawaliła się w Bytomiu we wtorek, 11 czerwca. Runęła część budynku. Na miejscu są strażacy i ekipy ratownicze. Nie ma na chwilę obecną informacji, aby pod gruzami mogły znajdować się jakieś osoby – ratownicy sprawdzają to jednak skrupulatnie.

Gruzowisko ma wysokość kilku metrów, ratownikom zajmie sporo czasu przedarcie się przez stertę kawałków konstrukcji i cegieł. Akcja została czasowo wstrzymana, kiedy okazało się, że pozostała część kamienicy grozi zawaleniem – a co za tym idzie – przeszukiwanie jej przez strażaków groziłoby ich życiu i zdrowiu.

Zawaleniu uległ fragment częściowo rozebranego już pustostanu. Mimo, iż obiekt był niezamieszkały – strażacy i tak go przeszukają, kiedy tylko uda się zniwelować zagrożenie, wynikające z możliwości zawalenia się reszty budynku.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close