AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Kara dożywocia dla matki noworodka znalezionego przy śmietniku!

24-letniej matce dziecka, które znaleziono przy śmietniku grozi dożywocie. Zarzut, który usłyszała kobieta to usiłowanie zabójstwa.

 

10 października 2107 roku w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) przy jednym ze śmietników na osiedlu, przy ul. Armii Krajowej znaleziono nagiego, brudnego, zakrwawionego noworodka. Gdyby nie natychmiastowa reakcja kobiety, która znalazła dziecko mogło dojść do tragedii.

Jak podaje TVN24, według Prokuratury Rejonowej w Szczecinku kobieta miała urodzić dziecko w łazience, po czym miała wyrzucić noworodka  z pierwszego pietra budynku, w którym mieszkała. Dziecko przeżyło i w bardzo ciężkim stanie trafiło do szpitala.

24-letniej kobiecie postawiono zarzut usiłowania zabójstwa, natomiast jej partner za posiadanie licznej ilości narkotyków może trafić do więzienia na 10 lat. Możliwe, że on również będzie odpowiadał w sprawie wyrzucenia nowo narodzonego chłopczyka z okna.(MPS)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close