KrajRegionWiadomość dnia

13-miesięczna zgwałcona dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala!

Prawdziwy horror! Do szpitala z ciężkimi obrażeniami trafiła 13-miesięczna, zgwałcona dziewczynka!

 

 

POMÓŻCIE MU!!! Pan Przemek z Rybnika ma w brzuchu 20-KILOGRAMOWY GUZ!!!

Zdarzenie potwierdza już prokuratura w Szczecinku. Do szpitala w ciężkim stanie trafiła zgwałcona 13-miesięczna dziewczynka. Prokuratura w tej sprawie ze względu na delikatną materię śledztwa nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów. Wiadomo, że policję o drastycznej sprawie poinformowali lekarze ze szpitala, do którego trafiła zgwałcona dziewczynka.

13-miesięczne dziecko w ciężkim stanie do szpitala przywieźli jej rodzice. Ze szpitala w Szczecinku dziecko z ciężkimi obrażeniami trafiło następnie do szpitala w Szczecinie. Na transport zgwałconej dziewczynki zdecydowano się ze względu na wyższą referencyjność szpitala w Szczecinie – dziecko wymaga bardzo fachowej pomocy – po gwałcie jest w ciężkim stanie.

Lekarze ze szpitala w Szczecinku, gdzie dziecko trafiło na początku poinformowali o tym, że 13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona nie tylko policję, ale i prokuraturę. Lekarze stwierdzili bowiem u dziewczynki bardzo ciężkie obrażenia, mogące świadczyć o tym, że została wykorzystana seksualnie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koniec obławy. Mężczyzna, który zastrzelił kobietę w pralni zastrzelony przez policję pod Berlinem

Damian Bartyla nie będzie startował do senatu? Komisja wyborcza go nie zarejestrowała [WIDEO]

Sąd jak twierdza, antyterroryści i zakaz rozkuwania kiboli Ruchu Chorzów. Psycho Fans stanęli przed sądem [WIDEO]

Kto zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę w Szczecinku? Wg ostatnich informacji mężczyzna podejrzewany o gwałt na maleńkim dziecku został już zatrzymany. Ma to być sąsiad rodziców dziewczynki, pod którego opieką rodzice mieli zostawić dziecko. Prokuratura potwierdza jedynie, że trwa postępowanie w sprawie, a przesłuchani zostali już między innymi rodzice dziewczynki.

źródło: RMF FM
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close