AlarmRegionŚwiat

Koniec obławy. Mężczyzna, który zastrzelił kobietę w pralni zastrzelony przez policję pod Berlinem

Dramatyczny finał obławy na mężczyznę, który dzisiaj w Gorzowie Wielkopolskim zastrzelił w pralni kobietę. Paweł R. zginął od policyjnych kul pod Berlinem.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza: Szpitale w woj.śląskim to umieralnie? RAPORT MIAŻDŻY!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


Wszystko rozpoczęło się dzisiaj (11.09) w pralni w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna wszedł do pralni i otworzył ogień – kule z pistoletu dosięgły 26-letniej kobiety. Niestety – rany okazały się śmiertelne.

Napastnik – którym okazał się Paweł R. wybiegł z pralni, wsiadł do samochodu i uciekł. Ruszyła natychmiast policyjna obława – nie tylko w Polsce, ale i za naszą zachodnią granicą. Spodziewano się bowiem, że mężczyzna podejmie próbę ucieczki za granicę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SZOK! Wysadzili w powietrze bankomat w urzędzie! Śląska policja szuka bandziorów

Macie kartę ŚKUP? PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE! Niektóre właśnie tracą ważność!

Ile wyniesie najniższa pensja w 2020 i 2021 roku? Jest decyzja rządu!
Paweł R. – jak informują śledczy – to rówieśnik zastrzelonej 26-latki, obywatelki Ukrainy. Jak ustaliło radio RM FM, kobieta miała zginąć, bo nie chciała spotykać się z Pawłem R. Policjanci są przekonani, że mężczyzna zbrodnię zaplanował – dlatego byli też pewni, że będzie uciekał do Niemiec.

Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Obława objęła więc nie tylko terytorium Polski, ale i przygraniczne tereny w Niemczech. Około godziny 17.00 policja pod Berlinem zablokowała drogę, którą poruszał się Paweł R. Nie zamierzał się poddać – wysiadł z auta i wymierzył z broni do policjantów. Ci natychmiast otworzyli ogień. Paweł R. zginął na miejscu.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ:

To nie ćwiczenia!!! Trwa policyjna obława! Mężczyzna zastrzelił kobietę w pralni! [ZDJĘCIA]

źródło: RMF FM

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close