RegionWiadomość dnia

Macie kartę ŚKUP? PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE! Niektóre właśnie tracą ważność!

Kończy się ważność pierwszych kart ŚKUP wydanych w 2015 roku. Stare karty można bezpłatnie wymienić nie wcześniej, niż trzy miesiące przed upływem terminu ich ważności. W przypadku kart spersonalizowanych można to zrobić składając wniosek przez internet.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza: Szpitale w woj.śląskim to umieralnie? RAPORT MIAŻDŻY!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


-Wchodząc na swoje konto w tym czasie pojawi się odpowiednia opcja w menu. Wniosek wystarczy tylko przeklikać, nie trzeba nic zmieniać, nie trzeba dokładań nowego zdjęcia. Jeżeli ktoś chce zdjęcie sobie wymienić może oczywiście to zrobić. Natomiast nie ma takiej konieczności. Wybiera się punktu obsługi klienta, w którym karta ma być odebrana i to jest wszystko. Jeżeli będziemy składać wniosek stacjonarnie możemy to zrobić w Punkcie Obsługi Klienta lub Punkcie Obsługi Pasażera. Również te formalności są zminimalizowane. Trzeba potwierdzić swoje dane i podpisać wydrukowany przez obsługę wniosek. Również wybrać Punkt Obsługi Klienta, w którym karta będzie odebrana – mówi Anna Koteras, wydział prasowy ZTM.

Wymiana starych kart jest darmowa. ZTM zachęca pasażerów do sprawdzenia daty ważności i wymianę karty w najszybszym możliwym terminie. Pozwoli to uniknąć kolejek.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Taka sytuacja: Wchodzicie do sypialni, a tam… WIELKI PYTON!

Z Katowic do Watykanu. Chcą dać papieżowi elektryczny samochód! [WIDEO]

Kampania na Śląsku jak ONE MAN SHOW? Mateusz Morawiecki i długo, długo nikt[WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close