AlarmRegionWiadomość dnia

Katastrofa drogowa pod Bielskiem! 18 osób poszkodowanych!

Groźny wypadek pod Bielskiem-Białą. W sobotę, 2 lutego w miejscowości Grodziec mikrobus zderzył się z samochodem osobowym. 18 osób zostało poszkodowanych!

 

 

Trojaczki z Rudy Śląskiej i parkowanie „na janusza”! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ


Wypadek w Grodźcu miał miejsce na ulicy Bielskiej. W sobotę (2.02) popołudniu doszło tu do zderzenia mikrobusa z samochodem osobowym. Mikrobus z osobówką zderzyły się czołowo! W sumie pojazdami podróżowały 24 osoby. Wg. informacji służb ratunkowych, poszkodowanych zostało 18 osób.

Poszkodowani wymagali pomocy medycznej. Do szpitala trafiło w sumie 8 osób spośród tych, którzy ucierpieli w wypadku w Grodźcu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejsce wypadku skierowano karetki pogotowia, straż pożarną i policję. Jak wynika z nieoficjalnych informacji (www.bielskiedrogi.pl) – zawinić mogła kierująca osobowym Peugeotem 206, która miała zjechać z nieznanych na razie przyczyn na przeciwny pas ruchu i doprowadzić do czołowego zderzenia z busem marki Mercedes. Dokładne przyczyny wypadku ustalają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Tak zwana stara droga z Bielska do Skoczowa, czyli ulica Bielska w Grodźcu po wypadku do jakiego tu doszło – była częściowo zablokowana. Utrudnienia w sobotę, 2 lutego trwały do godziny 20.00.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close