AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Koszmar na drogach! Ponad 100 kolizji, wypadki, zamknięty TUNEL i ogromne korki!

Popołudnie w czwartek, 19 września to w Katowicach drogowy horror! Stłuczki, wypadki, w tle opady deszczu i śliskie jezdnie. Korek na korku i zamknięty tunel pod Rondem!

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Śląska drogówka w czwartek, 19 września odnotowała przez cały dzień ponad 100 kolizji na terenie całego województwa! Sporo, ale nie bez powodu. Od rana w całym regionie pada deszcz, wieje porywisty wiatr – który szczególnie niebezpieczny dla kierowców jest na odsłoniętych fragmentach dróg, nad Śląskiej i Zagłębiem przechodzą burze. Na efekt śliskich od deszczu dróg długo czekać nie trzeba było.

Mnóstwo kolizji odbiło się na komforcie jazdy po drogach w regionie. Kolizje i wypadki na Drogowej Trasie Średnicowej, autostradach A1 i A4 spowodowały ogromne korki w centrum Katowic. Popołudniu, w czwartek 19 września zamknięty został tunel pod Rondem w Katowicach. Ogromny korek ciągnie się także na Chorzowskiej w stronę Chorzowa i Bytomia – korek zaczyna się od Ronda i ciągnie do skrzyżowania z Bracką.

Postoicie w korki także na Sosnowiec. Popołudniu służby zdecydowały aby zamknąć tunel pod Rondem w stronę Sosnowca. W tą stronę także tworzą się potężne korki. Na wszystko oczywiście nałożył się popołudniowy szczyt komunikacyjny.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W Katowicach śmierdzi i będzie śmierdzieć nadal?

Kolejne huczne urodziny w Gliwicach! Pani Mariannie życzymy 200 lat!

Co za zwyrodnialec!!! Rozdeptał trzy małe kotki, a ich matkę zadźgał nożem

 

Na DTŚ na granicy Gliwic i Zabrza w miejscu, gdzie Drogowa Trasa Średnicowa jest remontowana, także tworzy się ogromny zator – służby proszą o ostrożną jazdę w tym miejscu, bo jest tu obustronne zwężenie drogi w stronę Katowic, a kierowcy nie za bardzo chcą jechać na zakładkę, podjeżdżając czasem na pełnym gazie lewym pasem. Ostrożnie i z gazem i z hamulcem.

autor: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close