AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Mężczyzna z bronią w Superjednostce? Policja przeszukuje ogromny blok w centrum!

Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich w Katowicach! Na balkonie Superjednostki w Katowicach zauważono mężczyznę z bronią długolufową. Natychmiast wezwano policję. Trwa akcja przeszukiwania potężnego budynku.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Wyśmiewamy Sosnowiec, a puma grasuje!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Bytom: Koncert Życzeń na żywo! Kto zagra? [17 listopada]

-Tuż po godzinie 13.30 w czwartek, 7 listopada otrzymaliśmy informację, że na balkonie jednego z mieszkań w budynku Superjednostka zauważono mężczyznę z bronią, bądź przedmiotem przypominającym brońmówi portalowi www.tvs.pl mł. asp. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy KMP Katowice.

Mężczyznę z bronią na balkonie w Superjednostce zauważyli pracownicy znajdującego się naprzeciwko biurowca. Natychmiast zadzwonili na policję. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy KMP Katowice. Trwa przeszukiwanie Superjednostki. Policjanci chcą ustalić, czy faktycznie przedmiot, który trzymał w rękach mężczyzna stojący na balkonie to długolufowa broń, czy może atrapa lub np wiatrówka. –Może trzymał po prostu miotłę, ale oczywiście nie bagatelizujemy żadnego sygnału, bardzo poważnie do tego zgłoszenia podchodzimy, stąd zakrojona na dużą skalę akcja w samej Superjednostce – mówi Agnieszka Żyłka, oficer prasowy KMP Katowice.

Katowiccy policjanci nie tylko szukają mężczyzny z bronią, ale chwalą także postawę pracowników znajdującego się naprzeciwko biurowca. Nie tylko zadzwonili na policję i zgłosili, że widzą coś podejrzanego. Zrobili coś o wiele więcej.

 

-Chciałam bardzo pochwalić pracowników z biurowca naprzeciwko Superjednostki. Kiedy tylko zgłosili policji zaistniałą sytuację i poinformowali, że na balkonie Superjednostki jest mężczyzna prawdopodobnie z bronią, od razu wszyscy z tej części budynku przeszli na drugą stronę biurowca, z której okna nie wychodzą już na Superjednostkę. Chcieliśmy z tego miejsca jako policjanci podziękować za tak odpowiedzialną postawę i pochwalić ją. W czasach, kiedy wszyscy są żądni sensacji – takie zachowanie jakim wykazali się pracownicy z biurowca przy Superjednostce zasługuje na szczególne podkreślenie i pochwałęmówi mł. asp. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy KMP Katowice.

Policja z Katowic jednocześnie dementuje pojawiające się w niektórych mediach doniesienia, jakoby mężczyzna miał do kogokolwiek z broni celować, czy też w jakikolwiek sposób komuś grozić.

Akcja w Superjednostce cały czas trwa. Na miejscu jest policja, trwa przeszukiwania budynku i poszukiwania mężczyzny oraz ustalanie, czy faktycznie miał broń, czy też tylko przedmiot ją przypominający.

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 11 listopada bez wiz do USA! Prezydent Duda wydał oficjalne oświadczenie [WIDEO]

Piłkarz GKS Tychy pobity przez kiboli Ruchu Chorzów! Chcieli, żeby wyzywał Górnika Zabrze!

Ruda Śląska: Rodzina z Halemby, która straciła wszystko w pożarze, prosi o pomoc

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Katowice: Mężczyzna z bronią w Superjednostce? Policja przeszukuje ogromny blok w centrum!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close