KrajRegionWiadomość dnia

Bytom: Koncert Życzeń na żywo! Kto zagra? [17 listopada]

BYTOM: Kola i Jula, Bernadeta Kowalska, Mariusz Kalaga i Zbyszek Lemański, czyli „Koncert Życzeń na żywo”. Koncert odbędzie się już 17 listopada w Bytomskim Centrum Kultury. Sprawdź szczegóły!

 

 

Plejada szlagierowych gwiazd odwiedzi Bytom – już 17 listopada w Bytomskim Centrum Kultury odbędzie się „Koncert Życzeń na żywo”. Kto zagra? Sprawdź sam!

 

Bilety

Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) dostępne są w kasie Bytomskiego Centrum Kultury oraz na stronie internetowej BECEK.

KUP BILET

Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS. Ponadto partnerem wydarzenia jest Radio Silesia i BECEK.

(fot. TVS)

 

Bytom: Koncert Życzeń na żywo

Koncert Życzeń na żywo” to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.

Koncert odbędzie się 17 listopada w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1, Bytom). Ponadto imprezę poprowadzi Nina Nocoń, znana widzom TVS m.in. z prowadzenia programu „Cafe Silesia”, „Weekend z TVS” czy „Pogody TVS”.

Ponadto „Koncert Życzeń na żywo” w Bytomiu będzie rejestrowany telewizyjnie!

 

Kto zagra?

Po pierwsze niezastąpiony duet Kola i Jula, doskonale znany widzom TVS z programu „Koncert Życzeń„!

Bernadeta Kowalska, czyli wulkan energii na scenie – autorka hitu „Piękne kwiaty, dobre słowa”!

Nie zabraknie również Mariusza Kalagi, „jednej z gwiazd” muzyki country.

Ponadto publiczność zaczaruje swoimi największymi hitami Zbyszek Lemański!

Złóż życzenia na żywo!

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji do złożenia bezpłatnie życzeń swoim bliskim na żywo. Po wypełnieniu formularza (zdjęcie poniżej) życzenie może być odczytane na żywo przez Kolę i Julę prosto ze sceny podczas koncertu. Formularz możesz wydrukować i spokojnie wypisać w domu lub na miejscu. Formularze otrzymasz w kasie Bytomskim Centrum Kultury podczas wydarzenia.

 

Pamiętaj, że te i wiele innych szlagierowych gwiazd możesz oglądać w każdą niedzielę o 19:25 w programie „Szlagierowa Lista” w TVS!

Szlagierowa Lista TVS: wydanie 4.08.2019

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

 

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

 

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Wrocław: Koncert Życzeń na żywo! Kto zagra? [10 listopada]

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close