KrajRegion

Wrocław: Koncert Życzeń na żywo! Kto zagra? [10 listopada]

WROCŁAW: Kola i Jula, Mirosław Jędrowski, Metrum, Bernadeta Kowalska, Mirek Bieliński, czyli „Koncert Życzeń na żywo”. Koncert odbędzie się już 10 listopada w Sali Koncertowej im. Jana Kaczmarka w Radiu Wrocław. Sprawdź szczegóły!

 

Sala Koncertowa im. Jana Kaczmarka w Radiu Wrocław rozbrzmi największymi, szlagierowymi hitami już 10 listopada! To właśnie wtedy odbędzie się we Wrocławiu „Koncert Życzeń na żywo”. Sprawdź, kogo usłyszysz tego wieczora ze sceny!

 

Bilety

Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) dostępne są na stronie internetowej Kup Bilecik.

KUP BILET

Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS. Ponadto partnerem wydarzenia jest Radio Silesia i Radio Wrocław.

(fot. TVS)

 

Wrocław: Koncert Życzeń na żywo!

Koncert Życzeń na żywo” to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.

Koncert odbędzie się 10 listopada w Sali Koncertowej im. Jana Kaczmarka w Radiu Wrocław (Al. Karkonoska 10, Wrocław). Imprezę poprowadzi Nina Nocoń, znana widzom TVS m.in. z prowadzenia programu „Cafe Silesia”, „Weekend z TVS” czy „Pogody TVS”.

Ponadto „Koncert Życzeń na żywo” we Wrocławiu będzie rejestrowany telewizyjnie!

 

Kto zagra?

Kola i Jula

Mirosław Jędrowski

Metrum

Bernadeta Kowalska

Mirek Bieliński

Złóż życzenia na żywo!

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji do złożenia bezpłatnie życzeń swoim bliskim na żywo. Po wypełnieniu formularza (zdjęcie poniżej) życzenie może być odczytane na żywo przez Kolę i Julę prosto ze sceny podczas koncertu. Formularz możesz wydrukować i spokojnie wypisać w domu lub na miejscu. Formularze otrzymasz w kasie Radia Wrocław podczas wydarzenia.

 

Pamiętaj, że te i wiele innych szlagierowych gwiazd możesz oglądać w każdą niedzielę o 19:25 w programie „Szlagierowa Lista” w TVS!

Szlagierowa Lista TVS: wydanie 4.08.2019

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

 

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

 

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Bytom: Koncert Życzeń na żywo! Kto zagra? [17 listopada]

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close