AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Pijani kamieniami obrzucili karetkę! [WIDEO i ZDJĘCIA] W środku kobieta w ciąży

AKTUALIZACJA – 23.03.2015: Nastolatkom za uszkodzenie karetki i narażenie jej załogi oraz przewożonej pacjentki na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi pięć lat więzienia. Dzisiaj obaj staną przed prokuratorem.

 

Więcej na ten temat w Silesia Informacjach o godzinie 17.45 i 20.

 

 

22.03.2015: Jak informuje nas Jacek Pytel, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 marca po północy. W jadącą ulicą Wiosny Ludów karetkę pogotowia nagle kamieniami zaczęło rzucać dwóch nastolatków. Karetką do szpitala przewożona była rodząca kobieta! Na szczęście ani nikomu z załogi karetki, ani przewożonej kobiecie w ciąży nic się nie stało. Kamienie uszkodziły jedynie karoserię. Po krótkim postoju, załoga ambulansu kontynuowała jazdę do szpitala.

 

Zaalarmowana o wszystkim policja zatrzymała błyskawicznie dwóch mężczyzn, którzy rzucali kamieniami w karetkę. Okazali się nimi 18 i 19-latek. Obaj byli pijani – na razie nie ma jeszcze wyników ich badań. Nastolatkowie, którzy w Katowicach rzucali kamieniami w karetkę pogotowia jeszcze trzeźwieją. Czeka ich spotkanie z prokuratorem i zarzuty.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close