AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Rondo gen. Jerzego Ziętka zamknięte!

Przed chwilą na facebookowym profilu Śląskiej Policji ukazał się wpis o zamknięciu ronda gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Policja szacuje, że utrudnienia mogą potrwać około godziny.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Rondo w Katowicach zamknięte! Z obu stron tworzą się korki – ruch puszczany jest tunelem pod rondem. -W związku z interwencją policjantów w rejonie katowickiego ronda, na czas wykonywania czynności rondo będzie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego. Szacujemy, że utrudnienia mogą potrwać około godziny – informują policjanci z KMP Katowice. Wstrzymano także ruch tramwajowy.

-Ma to związek ze wcześniejszym zgromadzeniem uczestników, którzy nie wiedzieli o zakazie udziału publiczności w IEM 2020 Katowice – mówi nam mł. asp. Agnieszka Żyłka z KMP Katowice. Jak dodaje rzeczniczka katowickich mundurowych – jeden z uczestników zgromadzenia, które domagało się wpuszczenia na Intel Extreme Masters, po rozejściu się wszystkich zostawił plecak. -Procedury są jednak takie, że chociaż z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, że plecak ktoś zostawił przez roztargnienie – to musimy zabezpieczyć teren, który sprawdzany jest przez policję. Zależy nam na tym, aby jak najszybciej puścić ruch i odblokować rondo w Katowicach – mówi portalowi www.tvs.pl Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Intel Extreme Masters bez udziału publiczności przez koronawirus! Jest decyzja wojewody

19-latek zmarł przez e-papierosy? Dla wielu to szok!

Epidemia koronawirusa: Zamiast 50 gr 10 złotych! Ceny maseczek biją rekordy drożyzny! A i tak ich nie ma!

źr. Śląska Policja/fb
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close