AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: To nie KOREK, to KOSZMAR! Znowu stoi DTŚ i DK 86! Wszędzie korki i wypadki!

Piątek 24 maja to dramat na drogach w Katowicach! Główne trasy znowu stoją! Potężne korki na DK 86 i na DTŚ. Wszystko przez wypadki i popołudniowy szczyt komunikacyjny.

 

 

Powódź pustoszy woj.śląskie! Czy zapora w Wilkowicach wytrzyma?

Ogromny korek tworzy się na DK 86 w Katowicach. Na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyły się 4 samochody. Karambol na wysokości dzielnicy Giszowiec zablokował kompletnie DK 86 w Katowicach na Bielsko, tworzy się ogromny korek. Jak informują nas kierowcy – korek na DK 86 sięga aż Sosnowca!

 

Katowice: Potężny korek na DK 86, kolizja i ogromny korek na DTŚ w piątek 24 maja

 

Wypadek i korek także na DTŚ. Tradycyjnie już – na wylocie tunelu spod Ronda doszło do zderzenia samochodów. Kolizja dwóch pojazdów spowodowała, że tunel pod Rondem jest zamknięty. Korek w stronę Sosnowca sięga już estakady i stale się powiększa.

 

Katowice: Policja ostrzega – ogromny korek na DK 86 – omijajcie!

 

Także korek na DK 86 nie rokuje na szybkie rozładowanie. Katowicka policja ostrzega przed nim i prosi kierowców, którzy jeszcze w nim nie utknęli do wybrania innej trasy:

-Komunikat dla kierowców! Ze względu na zdarzenie drogowe które miało miejsce na DK 86 na wysokości Giszowca – kierunek Tychy, wystąpiły utrudnienia w ruchu. Dodatkowo od dziś obowiązuje w tym miejscu zwężenie związane z pracami drogowymi. Zalecamy omijać tą trasę – informują policjanci z KMP Katowice

Komunikat dla kierowców! Ze względu na zdarzenie drogowe które miało miejsce na DK 86 na wysokości Giszowca – kierunek…

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Katowicach Piątek, 24 maja 2019

 

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close