AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Zobaczył 14-latkę i zaczął się przy niej masturbować! Wszystko nagrał monitoring!

Drastyczne sceny rozegrały się w autobusie w Katowicach! Przed 14-letnią dziewczyną w autobusie onanizował się mężczyzna!

 

 

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

O sprawie poinformowała katowicka policja, pisze też obszernie strona katowice24.info. Jak donosi portal – mężczyzna onanizował się przed 14-latką w autobusie linii 910 na trasie pomiędzy ul. Graniczną i ul. Francuską. Drastyczne sceny miały miejsce 9 listopada zeszłego roku. Mężczyzna wciąż jednak pozostaje nieuchwytny, dlatego policja postanowiła opublikować zdjęcia i prosi o pomoc w jego namierzeniu.

-Kryminalni katowickiej komendy prowadzą czynności w sprawie prezentowania małoletniej, w celu zaspokojenia seksualnego wykonania innej czynności seksualnej w postaci onanizowania się. Do zdarzenia doszło 9 listopada 2020 roku w autobusie linii 910 w trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring znajdujący się w autobusie – informuje KMP Katowice.

Niewykluczone, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna onanizował się w autobusie. Policja prosi o pomoc w namierzeniu zwyrodnialca.

 

TU ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA PUBLIKOWANE PRZEZ POLICJĘ w KATOWICACH

 

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 123 40 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

 

źródło: KMP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Powstała specjalna poradnia dla covidowych ozdrowieńców. Bez kolejek do specjalistów

Ministerstwo Zdrowia sprawdza aferę ze szczepieniami aktorów. „To nieetyczne”

Podatek cukrowy rozłoży na łopatki branżę napojów? Ceny tych słodzonych cukrem poszybowały w górę!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close