RegionWiadomość dnia

Katowice: Zwłoki kobiety w Murckach. Są znane przyczyny śmierci

Prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok kobiety, której zwłoki znaleziono w Katowicach – Murckach. Zwłoki kobiety znaleziono w lesie.

 

 

Koniec horroru i strachu! Domniemany morderca z Siemianic złapany!

Zwłoki kobiety znaleziono w kompleksie leśnym w Katowicach – Murckach na początku czerwca. Ciało leżało w zbiorniku wodnym w lesie. Policja szybko ustaliła, że kobieta to 40-letnia mieszkanka Mysłowic. Jej zaginięcie wcześniej zgłaszała rodzinna.

Pojawiły się jednak wątpliwości co do przyczyn śmierci kobiety, dlatego zlecono sekcję zwłok. Ta – jak podaje prokuratura, która prowadzi śledztwo w tej sprawie – jednoznacznie wykazała przyczynę śmierci kobiety.

 

Policja na początku sprawy zapewniała, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie. Jednak po sekcji zwłok i wynikach tejże, przekazanych prokuraturze – pojawiły się wątpliwości. Jak powiedziała portalowi katowice24.info Bogusława Szczepanek-Siejka z Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe, przyczyną śmierci jest utopienie. Ale – jak zastrzegają śledczy – dopóki sprawa jest w toku, brane są pod uwagę wszelkie hipotezy i wersje.

źródło: katowice24.info
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close