RegionSport

Kibice GieKSy wsparli dwa szpitale w Katowicach

Środowisko kibiców piłkarskich także włączyło się w pomoc dla szpitali w dobie koronawirusa. W piątek dwa katowickie szpitale postanowili wesprzeć kibice GKS’u Katowice.

TOP 5 Silesia Flesz: Koronawirus po śląsku, czyli region walczy z epidemią!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Kibice GieKSy najpierw wzięli udział w akcji krwiodawczej w ramach akcji „Trójkolorowakrew”, a później przekazali bardzo dużą ilość środków ochronnych dla szpitali w Murckach i na Raciborskiej. – Przekazaliśmy łącznie: 11 000 rękawiczek, 1 200 maseczek, 100 litrów płynu do dezynfekcji, 20 przyłbic, 10 termometrów bezdotykowych, 10 pulsoksymetrów napalcowych, 2 palety z napojami (wody i soki) oraz kilka kartonów kawypiszą kibice na swojej stronie.

Kibice wydali na ten cel 14 tys. zł, a na koncie został im jeszcze 1 tys. zł. Już teraz zapowiadają jednak, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a zbiórka trwa nadal.

Źródło i foto: Gieksa.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Gospodarka stoi, ruszają zwolnienia grupowe! To początek lawiny?

Zespół Pilár i proboszcz katedry Chrystusa Króla nagrali teledysk z Telewizją TVS! [WIDEO] Saving Love to przesłanie ufności na trudny czas!

Matury próbne przez internet to porażka? Strona padała, testy sprzed lat 😉 [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close