KrajRegionSport

Kibice Lecha Poznań nie zostaną wpuszczeni na mecz z Piastem Gliwice!

Kibice Lecha Poznań mają nie zostać wpuszczeni na mecz z Piastem Gliwice! Taka informacja obiegła media społecznościowe lotem błyskawicy i wywołała wściekłość fanów „Kolejorza”.

 

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

Przed Piastem Gliwice decydujące starcie o Mistrza Polski. W niedzielę, 19 maja o 18.00, na stadionie przy Okrze, Piast podejmie w ostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy Lecha Poznań. Za piłkarzami mieli przyjechać wierni fani Kolejorza. Okazuje się, że nic z tego. Kibice Lecha na stadion Piasta mają nie być wpuszczeni.

 

Powód? Jak informuje serwis sport.pl – decyzja taka ma być podyktowana względami bezpieczeństwa. A informację taką – jak dodaje Głos Wielkopolski, przekazać miał kibicom Lecha którzy wybierali się do Gliwic szef bezpieczeństwa na stadionie w Gliwicach.

 

Kibice Lecha Poznań na kierowniku nie zostawiają suchej nitki, kpiąc przy okazji z nagrody, jaka przypadła szefowi bezpieczeństwa stadionu dwa lata temu za… bezpieczeństwo na stadionie właśnie.

-Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości na czym polega bezpieczeństwo – po prostu nie wpuszczamy na stadion kibiców! – pomstują na fb kibice Lecha Poznań.

autor: Wojtek Żegolewski
źródło: sport.pl/Głos Wielkopolski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close