RegionWiadomość dnia

Kibole GKS Katowice pobili Kolumbijczyków w centrum miasta!

Policjanci z Katowic ustalili tożsamość sprawców, którzy 6 października ubiegłego roku, pod wiaduktem w pobliżu ulic św. Jana i Dworcowej pobili obcokrajowców. Jak informuje portal Katowice24.info napastnikami byli kibole GKS Katowice.

 

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło około godziny 4:30. Okazało się, ze zostali tam zaczepieni obywatele Kolumbii. Sprawcy popychali ich i uderzali. Po ataku napastnicy odeszli, a świadkowie wezwali policję i pogotowie.

Jeden z pokrzywdzonych mężczyzn został zabrany do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego. Policyjny patrol udał się w penetrację terenu. Jeszcze tego samego dnia zabezpieczono monitoring miejski. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Po analizie nagrań z monitoringu, a także w wyniku działań procesowych oraz operacyjnych, mundurowi ustalili tożsamość sprawców. Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty pobicia. Wszyscy są mieszkańcami Katowic w wieku od 18 lat do 23 lat. Śledczy określili ich wybryk jako chuligański, wobec czego sprawcy poniosą surowszą karę. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Trwają ustalenia tożsamości pozostałych osób biorących udział w tym zdarzeniu.

Źródło: Śląska Policja/Katowice24.info

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Kibole GKS Katowice pobili Kolumbijczyków w centrum miasta!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close