Region

Kibole Ruchu Chorzów zatrzymani z narkotykami

Policja z Chorzowa zatrzymała trzech mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców Ruchu Chorzów, którzy posiadali marihuanę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Piękne, mądre i warte fortunę! Najpiękniejsze gołębie przyleciały do SOSNOWCA!

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców, ustalili miejsce pobytu pseudokibica, który naruszył przepisy w trakcie meczu w Rybniku. Gdy weszli do mieszkania okazało się, że 24-latka odwiedzili koledzy również wywodzący się ze środowiska pseudokibiców. Mężczyźni byli tak zaskoczeni wizytą mundurowych, że nie zdążyli ukryć marihuany, którą jeden z nich przyniósł ze sobą. W sumie w mieszkaniu policjanci znaleźli 75 g narkotyku. Mężczyźni zostali zatrzymani. 24-latek i jego 20-letni kolega usłyszeli już zarzuty, pierwszy z nich za naruszenie przepisów Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, a drugi za posiadanie narkotyków. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close