KrajRegion

Kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie on-line z władzami Rudy Śląskiej?

Wróciły spotkania mieszkańców z władzami miasta Ruda Śląska, które musiały zostać zawieszone w związku z pandemią koronawirusa. Od kwietnia br. odbywają się one w formule on-line, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 27 maja.

 

 

Tradycyjne spotkania prezydent Grażyny Dziedzic z mieszkańcami przeniosły się do Internetu.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

 

– Od początku mojej prezydentury podkreślam, że dialog z rudzianami jest dla mnie najważniejszy, dlatego mam nadzieję, że również i w formule on-line uda nam się odpowiedzieć na wiele ważnych kwestii oraz pomóc rozwiązać niektóre z problemów mieszkańców Rudy Śląskiej – napisała prezydent Grażyna Dziedzic.

Wirtualne spotkania z władzami Rudy Śląskiej

Wobec braku możliwości organizacji spotkań w tradycyjnej formie, władze Rudy Śląskiej zdecydowały się na wykorzystanie innych narzędzi komunikacji do dialogu z mieszkańcami. Teraz o swoich problemach mogą poinformować również za pośrednictwem transmisji on-line na oficjalnym profilu Facebook’owym miasta (www.facebook.com/rudaslaska).

Pierwsze takie wirtualne spotkanie odbyło się w czwartek 29 kwietnia. Podczas transmisji on-line zadano około 50 pytań, a także prawie 30 problemów poruszono w przesłanych wcześniej e-mailach. Przedstawiono także tegoroczny budżet miasta oraz plany inwestycyjne. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ

Najbliższe spotkanie on-line odbędzie się 27 maja

Najbliższe spotkanie władz miasta z mieszkańcami odbędzie się już w czwartek 27 maja o godz. 17:00. Podczas łączenia na żywo będą udzielane odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie spotkania w komentarzach. Pytania, na które będzie odpowiadać prezydent miasta wraz z zastępcami, można również przesłać na adres mailowy: prezydent@ruda-sl.pl do 21 maja br.

Cykl spotkań z władzami miasta Ruda Śląska

Warto przypomnieć, że dotychczasowe spotkania dzielnicowe z władzami miasta, odbywające się zawsze wiosną, a także jesienią, to inicjatywa prezydent Grażyny Dziedzic, która zapoczątkowana została w 2011 roku. Do tej pory odbyło się 158 takich zebrań dzielnicowych. W sumie wzięło w nich udział już ponad 7 tys. osób. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce 9 marca 2020 r. w Bielszowicach.

Źródło: rudaslaska.com.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Więcej osób w komunikacji miejskiej, maseczki na powietrzu nieobowiązkowe. Dalsze luzowanie obostrzeń od 15 maja

Samolot wylądował na autostradzie A1! Awionetka lądowała w Częstochowie [ZDJĘCIA]

Zniszczenia jak po wojnie albo tajfunie! TAK wyglądają śląskie gminy po burzach i zalaniu! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close