KrajOglądaj w TVSRegion

Kierunek Zdrowie: czy grozi nam czwarta fala?

Ponad 24 mln szczepień przeciw COVID-19 w Polsce. W pełni zaszczepionych jest już prawie 10 mln Polaków. Łącznie do kraju trafiło już niemal 30 mln dawek szczepionek.

 

„Wydaje się, że dochodzimy do progu odporności zbiorowej, bo nawet gdy zwiększamy mobilność społeczną, nie mam tego odwzorowania we wzroście liczby zakażeń” – tymi słowami skomentował obecną sytuację minister Adam Niedzielski.

 

Czy to już koniec pandemii, czy jesienią grozi nam czwarta fala i czy szczepienie dzieci przeciw Covid-19 jest potrzebne.

W programie Kierunek Zdrowie porozmawiamy na ten temat z naszym gościem, a jest nim dr hab. n. med. Brygida Adamek, Kierownik Katedry i Zakładu Podstawowych Nauk Medycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, śląski konsultant wojewódzki w dziedzinie epidemiologii.

Kierunek Zdrowie w każdy piątek o godz. 16:45 i środę o godz. 22:25

 

autor: Maria Zawała
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close