KrajRegion

Kina jednak nie zostaną otwarte? Z decyzją o reaktywacji wstrzymują się multipleksy [KTÓRE KINA BĘDĄ ZAMKNIĘTE?]

Od 6 czerwca możliwe będzie odmrożenie kin, jednak nie wszyscy organizatorzy skorzystają z tej możliwości. Otwarcie z początkiem lub w drugiej części miesiąca zapowiadają niektóre małe kina. Z decyzją o reaktywacji wstrzymują się multipleksy, które chcą poznać szczegółowe wytyczne, by ocenić, czy są w stanie działać bez strat finansowych.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Multikino

Stopniowe otwieranie kin w późniejszym terminie zapowiada sieć Multikino.

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Multikino będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie. Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie. Nasze prace obejmują m.in.: przygotowanie zaplecza sanitarnego, który umożliwi Wam przyjemny i bezproblemowy udział w premierach filmowych. O planowanej dacie otwarcia poszczególnych kin sieci Multikino, poinformujemy w kolejnych komunikatach – czytamy na stronie Multikina.

Helios

Sieć kin Helios nie otworzy swoich multipleksów na początku czerwca. W ocenie dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze Niny Graboś 6 czerwca to „zaskakująco wczesny termin otwarcia kin w Polsce”.

Czas na przygotowanie się do ponownego otwarcia jest bardzo krótki, a nie są znane wymogi związane z zasadami funkcjonowania kin. Nie wiadomo, jaki reżim sanitarny ma obowiązywać w obiektach kinowych i w czasie seansów.

Cinema City

Cinema City w Polsce zdecydowało o przesunięciu daty otwarcia swoich kin do czasu otrzymania jasnych wytycznych odnośnie obostrzeń w jakich kina mogą być otwarte i  dopóki nie będzie możliwe dostarczenie naszym Klientom rozrywki i wrażeń kinowych z pełną ofertą najnowszych premier.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację i oświadczenie rządu, Cinema City ogłosiło, iż oczekując na dodatkowe wytyczne sanitarne w jakich kina mogą działać, podjęło decyzję, że nie otworzy swoich kin z początkiem czerwca. Firma jest w stałym kontakcie z władzami i analizuje sytuację, aby poznać szczegóły i mieć pewność czy działając w narzuconych restrykcjach jest w stanie działać bez strat finansowych.

Drugim powodem przesunięcia daty otwarcia kin są niepotwierdzone daty nadchodzących premier filmowych. Gdy tylko pojawią się jasne informacje na temat ograniczeń, a daty premier dużych produkcji filmowych zostaną potwierdzone, firma ogłosi datę otwarcia kin.

“Chcielibyśmy jak najszybciej otworzyć nasze kina i dostarczać klientom najlepszą rozrywkę z szeroką gamą filmów. Datę otwarcia naszych kin podamy, gdy tylko będziemy w stanie realizować nasze usługi w bezpiecznych warunkach.”

Wielu naszych fanów, podczas kiedy kina były zamknięte, wyrażało chęć jak najszybszego powrotu. „My również nie możemy się doczekać, żeby ponownie powitać naszych widzów i dostarczyć im najlepszą filmową rozrywkę na dużym ekranie.”

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Bez limitów w sklepach i kościołach! Rząd luzuje obostrzenia

Ponad 3700 górników ma koronawirusa. Testy przesiewowe wciąż trwają [WIDEO]

Motocyklista uciekał śląskiej policji z karabinem maszynowym! Miał coś jeszcze!

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close