KrajRegion

Kolędowanie z TVS w Archikatedrze Chrystusa Króla! 13 stycznia

Świętuj radosny czas razem z TVS! Zapraszamy na uroczyste kolędowanie 13 stycznia do Archikatedry Chrystusa Króla w Katowicach.

 

Okres okołoświąteczny to czas zacieśniania więzów rodzinnych, któremu towarzyszą wspaniałe obyczaje i wyjątkowa atmosfera. Jedną z tradycji jest śpiewanie kolęd. Dlatego też zapraszamy na uroczysty koncert kolędowy z Telewizją TVS, który odbędzie się 13 stycznia w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

WRZEŚNIA: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS

Telewizja TVS od 10 lat realizuje misję „Przyjazna rodzinie”. Razem z Fundacją TVS, mieszkańcami Katowic oraz artystami TVS pielęgnuje wiekową tradycję kolędowania. Kolędowanie w Archikatedrze Chrystusa Króla to zaproszenie wiernych do dzielenia się radością z okazji Narodzin Pana Jezusa i wspólnego odśpiewania tradycyjnych pieśni bożonarodzeniowych ze znanymi artystami Telewizji TVS.

Kto zaśpiewa?

W świątecznym koncercie wezmą udział Kola i Jula, Mariusz Kalaga, Mona Lisa, Grzegorz Poloczek, Damian Holecki i Beata Mańkowska. Ponadto gościnnie wystąpi również Zespół Pilar wraz z wokalistką Anitą Sajnóg. Każdy z artystów wykona dwie kolędy według własnej aranżacji, natomiast trzecią zaśpiewają wraz z udziałem publiczności!

Kolędowanie z TVS jest objęte Patronatem Honorowym Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca, Metropolity Katowickiego oraz Prezydenta Katowic Marcina Krupy. Mało tego, to wyjątkowe wydarzenie zostanie uwiecznione na nagraniu, które wyemitujemy na antenie TVS 20 stycznia. Chcesz zobaczyć siebie w telewizji? Dołącz do uroczystego kolędowania już 13 stycznia!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

LUBLINIEC: Koncert TVS na Dzień Babci i Dziadka

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close