KrajRegion

LUBLINIEC: Koncert TVS na Dzień Babci i Dziadka

Zbliża się wyjątkowy koncert na równie wyjątkową okazję! Już 24 stycznia Lubliniec odwiedzą gwiazdy TVS – Karpowicz Family, Metrum i inni!

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka to idealna okazja, by w niecodzienny sposób wyrazić podziękowania i miłość dla naszych dziadków. Wszystkich dziadków, ale też fanów i sympatyków TVS oraz szlagierowych hitów zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Lubliniec 24 stycznia

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się 24 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu (ul. Plebiscytowa 9). Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00.

Kto zagra?

W ten wyjątkowy, świąteczny wieczór na scenie zobaczymy same gwiazdy! Po pierwsze, nie zabraknie oczywiście najbardziej rozśpiewanej, szlagierowej rodziny. Rzecz jasna, mowa o Karpowicz Family!

Następnie na scenie powitamy piękne panie z Siewierza, które niejednokrotnie zaczarowały widownię swoim urokiem i wokalem. Zespół Sonitus umili nam ten wzruszający wieczór!

Niezastąpiony sceniczny duet Metrum, który tworzą Reni i Marco. Na pewno wiecie, że zespół Metrum obchodził niedawno okrągłe 20-lecie działalności artystycznej. Jednak możemy się założyć, że kilku rzeczy o nich nie wiedzieliście – sprawdźcie je sami!

Na scenie zobaczymy również rozśpiewane gwiazdy prowadzące „Koncert Życzeń” w TVS, czyli duet Kola i Jula.

Ponadto na czele koncertu stanie niezastąpiona Nina Nocoń – znana i lubiana twarz TVS, prowadząca „Pogodę”, „Cafe Silesia” oraz „Weekend z TVS„. Przygotujcie się oczywiście na wieczór pełen wrażeń, wspaniałej muzyki i niezapomnianych emocji i wzruszeń. Nie może was tam zabraknąć!

Bilety

Aby bawić się razem z nami 24 stycznia w Lublińcu, zakup bilet na stronie Miejskiego Domu Kultury lub w kasie MDK (czynnej od 15:00, tel. 34 351 06 83/-84). Bilety dostępne są również na Kup Bilecik.

Organizatorem koncertu z okazji Dnia Babci i Dziadka w Lublińcu jest Telewizja TVS. Partnerem wydarzenia jest Radio Silesia, Miejski Dom Kultury w Lublińcu oraz portal Kup Bilecik.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

WRZEŚNIA: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie! Po więcej informacji o koncertach – zajrzyj na stronę Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS!

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close