RegionWiadomość dnia

Komisja dla pokrzywdzonych przez PiS? Tak, jeśli Trzaskowski wygra wybory

Jeśli Rafał Trzaskowski zostanie Prezydentem RP, to deklaruje utworzenie specjalnej komisji dla osób pokrzywdzonych przez obecnie rządząca w Polsce partię Prawo i Sprawiedliwość. To wynik jego oceny rządów PiS, przez które wiele osób mogło utracić np. pracę. Chodzi też o nauczycieli czy górników. Opozycja używa coraz cięższej amunicji.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Utworzenie komisji krzywd, która miałaby pomóc osobom, które zostały przez obecna władzę skrzywdzone ma swoje źródło w ocenie polityki PiS, o której cały czas mówi kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafała Trzaskowski. W jego opinii wiele osób weszło na tor kolizyjny z obecnie rządząca partią przez co utraciło np. pozycję, pracę. Mowa również o cały grupach zawodowych takich jak np. nauczyciele czy górnicy, którzy według Trzaskowskiego zostali pozostawieni sami sobie.  Nie ze swojej winy, najczęściej dlatego, że na przykład tak, jak pan Sebastian, mieli nieszczęście, że uderzyła w nich kolumna rządowa, albo niestety weszli w konflikt z jakąś grupą interesu powiązaną z PiS-em, z kimś, kto chciał robić biznes, kimś, kto chciał zająć stanowisko, z kimś, kto chciał po prostu wyrzucić ich z pracy czytamy słowa Trzaskowskiego na łamach RMF 24. 

Walka opozycji z partią rządzącą trwa nieprzerwanie od długiego czasu. Wytaczane coraz cięższe działa maja na celu osłabienie przeciwników przede wszystkim przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Pomysły Trzaskowskiego mogą być też swoista odpowiedzi na nagonkę, która trwa na jego osobę w telewizji publicznej, gdzie przedstawiany jest lekko mówiąc w niezbyt dobrym świetle. Pytanie jaki wynik wyborów poznamy 28 czerwca, oraz czy po samych wyborach prezydenckich sytuacja polityczna w Polsce się uspokoi, czy dojdzie do jeszcze większej diaspory i rozłamu na salonach.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Bytom i Piekary zalane po burzach! Śląskie miasta liczą straty po nawałnicach [WIDEO]

Częstochowa: Zrozpaczeni pracownicy zrobili pogrzeb PKS-u! Mówią, że to wina PiS-u [WIDEO]

Kibice wracają na stadiony śląskich klubów! Nareszcie! Ale czekają ich obostrzenia [WIDEO]

źródło: RMF 24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close