AlarmRegion

Komunikat policji: Tragiczny finał poszukiwań 87-letniego mieszkańca Częstochowy [WIDEO]

Jak informuje śląska policja, niestety tragicznie zakończyły się prowadzone od kilku dni poszukiwania zaginionego mężczyzny w Częstochowie. Zaangażowani w nie byli nie tylko policjanci, ale także płetwonurkowie z PSP w Bytomiu. I to właśnie oni odnaleźli ciało zaginionego mężczyzny.

 

 

Czy to już druga fala koronawirusa? Znowu testy na kopalniach! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

W środę częstochowska policja została powiadomiona o zaginięciu 87-latka. Policjanci wspólnie ze strażakami sprawdzali zbiornik wodny i teren przyległy, bo właśnie tam miał pójść mężczyzna. W sobotnie przedpołudnie płetwonurkowie z PSP w Bytomiu wyłowili ciało mężczyzny. Apelujemy o rozsądek i przestrzeganie zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Jak informuje śląska policja, niestety tragicznie zakończyły się prowadzone od kilku dni poszukiwania zaginionego mężczyzny w Częstochowie (fot.policja)
Jak informuje śląska policja, niestety tragicznie zakończyły się prowadzone od kilku dni poszukiwania zaginionego mężczyzny w Częstochowie (fot.policja)

Ze wstępnych ustaleń policjantów z Częstochowy wynika, że we wtorek, tj. 28 lipca 87-letni mieszkaniec Częstochowy wypoczywał nad zbiornikiem wodnym „Michalina” w Częstochowie, korzystając z kąpieli w akwenie. W środę rano zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny. Policjanci w rejonie zejścia do wody odnaleźli torbę z rzeczami należącymi do zaginionego. Natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza w rejonie zbiornika i w wodzie.

Działania trwały 4 dni. Niestety, w sobotnie przedpołudnie płetwonurkowie z PSP w Bytomiu wyłowili ciało 87-letniego mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

red: W.Żegolewski
źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Matka chłopczyka z Tychów usłyszała zarzuty! Dziecko miało poderżnięte gardło [WIDEO]

Senator zakażony koronawirusem! Zaapelował do osób, z którymi miał kontakt

Sensacyjny transfer! Artur Boruc wraca na polskie boiska! Zagra w Legii Warszawa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close