AlarmKrajRegion

KOMUNIKAT sanepidu: Poszukiwani pasażerowie pociągu. Jechał z nimi zakażony koronawirusem!

Kolejny pasażer z koronawirusem w komunikacji zbiorowej. Tym razem chodzi o pociąg, a sanepid wydał już specjalny komunikat z prośbą o zgłaszanie się pasażerów, którzy podróżowali z zakażonym COVID-19.

 

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Sanepid w Wągrowcu wydał specjalny komunikat po tym, kiedy okazało się, że jeden z pasażerów pociągu relacji Wągrowiec-Poznań, był zakażony koronawirusem. Sanepid prosi o kontakt innych współpasażerów. O sytuacji poinformował Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu. Jak czytamy w komunikacie, u jednego z pasażerów podróżujących pociągiem na trasie Wągrowiec-Poznań Wschód 31 sierpnia, oraz 1 września, potwierdzono właśnie zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

 

KOMUNIKAT !!!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu uprzejmie informuje, iż u pasażera, który podróżował pociągiem na trasie Wągrowiec – Poznań Wschód w dniu 31.08.2020 r. oraz w dniu 01.09.2020 r. potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Pasażer podczas podróży siedział na końcu pociągu.

Relacje pociągów: w dniu 31.08.2020 r. Wągrowiec – Poznań Wschód godz. 11:55 – 12:51, Poznań Wschód – Wągrowiec godz. 22:08 – 23:04

W dniu 01.09.2020 r. Wągrowiec – Poznań Wschód godz. 11:55 – 12:51, Poznań Wschód – Wągrowiec godz. 17:08 – 17:56.

W związku z powyższym osoby, które podróżowały ww. relacjami w sąsiedztwie wskazanego miejsca proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wągrowcu pod numerami: tel. 67 26 85 680, 504 156 611.

 

Pasażer miał siedzieć w końcu składu. Wszystkie osoby, które mogły mieć z nim styczność, proszone są o kontakt ze stacją sanepidu w Wągrowcu.

 

źródło: PSSE w Wągrowcu
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

IMGW: Burze, intensywne opady deszczu, a nawet krupa śnieżna! [PROGNOZA POGODY]

Koronawirus w katowickim liceum! Placówka przechodzi na nauczanie hybrydowe

Gwałtowny spadek zakażeń koronawirusem! Są najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia [KORONAWIRUS 7.9.2020]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close