KrajRegion

Koncert charytatywny TVS – Uwierzyć w siebie [4 października]

Czasami maksymalne zaangażowanie i wkładane serce nie wystarczą. Z przyczyn od Nas niezależnych zmuszeni jesteśmy przesunąć termin Koncertu Charytatywnego „Uwierzyć w Siebie”, który pierwotnie był planowany 4 października 2019 roku w Katowicach.

Jesteśmy przekonani o wielkiej wartości wsparcia, które na co dzień otrzymujemy. Ufamy, że wspólnie możemy pokonać ludzkie nieszczęście i wprowadzić w życie wielu osób choć promyk nadziei. Jak mawiał noblista Albert Schweitzer „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.”

W najbliższych miesiącach chcemy mocniej skupić się na pomocy podopiecznym Fundacji TVS, a planowany koncert w przyszłym roku wpisać w obchody 10 lecia jej funkcjonowania. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo ten jubileusz obchodzili razem z nami, a koncert „Uwierzyć w siebie” będzie szansą na okazanie pomocy naszym podopiecznym.

Wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu serdecznie dziękujemy, a wszystkich  planujących w nim udział bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wierząc, że będą Państwo z nami w przyszłym roku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

NYSA: Koncert Życzeń na żywo! Kto i kiedy zagra? Sprawdź szczegóły!

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi innych koncertów Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

 

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na Instagramie TVS!

INSTAGRAM

 

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na Facebooka TVS News i YouTube’a Silesia Flesz!

FACEBOOK TVS NEWS YOUTUBE SILESIA FLESZ
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close