KrajRegion

NYSA: Koncert Życzeń na żywo! Kto i kiedy zagra? Sprawdź szczegóły!

NYSA: Kola i Jula, Blue Party, Mirosław Szołtysek, Jacek Silski i Michalina Starosta, czyli „Koncert Życzeń na żywo”. Koncert TVS odbędzie się już 12 października Nyskim Domu Kultury. Sprawdź szczegóły!

 

Jesteście gotowi na „Koncert Życzeń na żywo”? Już 12 października gwiazdy Telewizji TVS odwiedzą Nysę, a wraz z nimi najlepsza muzyka i wspólna biesiada! Kto zagra w ten wyjątkowy wieczór?

 

Nysa: Koncert Życzeń na żywo!

„Koncert Życzeń na żywo” to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.

Koncert odbędzie się 12 października w Nyskim Domu Kultury im. Wandy Pawlik (ul. Wałowa 7) o godzinie 17:00. Imprezę poprowadzi Nina Nocoń, znana widzom TVS m.in. z prowadzenia programu „Cafe Silesia”, „Weekend z TVS” czy „Pogody TVS”.

Ponadto „Koncert Życzeń na żywo” w Nysie będzie rejestrowany telewizyjnie!

 

Kto zagra?

Po pierwsze niezastąpiony duet Kola i Jula, znany widzom TVS z programu „Koncert Życzeń”!

Później trio Blue Party sprawi, że „poczujemy luz” przy ich największych hitach.

Zagra również Jacek Silski, autor takich hitów, jak „List z morza” czy też „Pokochaj mnie”.

Ponadto przygotujcie się na koncert Mirosława Szołtyska!

Nie zabraknie również prawdziwej „Gryfnej Freli” – Michaliny Starosty!

Złóż życzenia na żywo!

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji do złożenia bezpłatnie życzeń swoim bliskim na żywo. Po wypełnieniu formularza (zdjęcie poniżej) życzenie może być odczytane na żywo przez Kolę i Julę prosto ze sceny podczas koncertu. Formularz możesz wydrukować i spokojnie wypisać w domu lub na miejscu. Formularze otrzymasz w kasie Nyskiego Domu Kultury podczas wydarzenia.

 

 

Pamiętaj, że te i wiele innych szlagierowych gwiazd możesz oglądać w każdą niedzielę o 19:25 w programie „Szlagierowa Lista” w TVS!

Szlagierowa Lista TVS: wydanie 23.06.2019

 

Bilety

Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) dostępne są w kasie Nyskiego Domu Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie, jak również na stronie internetowej.

KUP BILET!

Potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń pod numer +77 433 33 37!

Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS. Ponadto partnerem wydarzenia jest Nyski Dom Kultury i Radio Silesia.

(fot. TVS)
(fot. TVS)

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

 

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

 

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Lubliniec: Koncert Życzeń na żywo! Kiedy i kto zagra? Sprawdź szczegóły!

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close