RegionSportWiadomość dnia

Koronawirus w Ruchu Chorzów! Niebiescy wprowadzają specjalne procedury

Koronawirus w Ruchu Chorzów! Jak informuje klub na swojej stronie internetowej, w piątkowy (2.10) poranek u jednego z pracowników administracyjnych Ruchu potwierdzono obecność wirusa Sars-COV-2. Przy Cichej wdrożono specjalne procedury bezpieczeństwa.

 

 

Śląskie kopalnie do likwidacji! To już postanowione! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

-Osobę zakażoną natychmiast skierowano na domową kwarantannę, odizolowano również część pracowników administracyjnych, którzy w ostatnich dniach mieli, bądź mogli mieć kontakt z osobą zainfekowaną, oraz wprowadzono zaostrzony reżim sanitarny w siedzibie Klubu – czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Następnie udało się w ekspresowym tempie – w ciągu zaledwie kilku godzin – zorganizować badania wymazowe, na które skierowano wszystkich pracowników biurowych, zawodników I drużyny oraz sztab szkoleniowy.

Na razie nie wiadomo, czy ktoś jeszcze w Ruchu Chorzów jest zakażony koronawirusem. –Wyniki poznamy dziś wieczorem, a następnie w osobnym komunikacie poinformujemy o dalszych działaniach – informuje klub.

 

źródło: Ruch Chorzów
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dwa kierunki kryminalistyczne w Wyższej Szkole Technicznej! Jeden będzie pierwszym w Europie!

Uchwała antysmogowa: Marszałek pyta miasta czy chcą w niej zmian i jak im idzie wymiana kopciuchów

18-latka nie miała za co żyć. Przez 5 lat przeżyła piekło, bo zmuszali ją do seksu! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close