AlarmRegion

KOSZMAR na drogach! A4, centrum Katowic, Chorzowska, tunel. Wszystko stoi!

Koszmarna sytuacja na drogach w piątek, 20 grudnia. Stoi autostrada A4, korek także na Chorzowskiej w Katowicach na wysokości SCC. To niestety tylko mały wycinek utrudnień, a do wypadków i kolizji dochodzi jeszcze popołudniowy szczyt na drogach i początek wyjazdów na święta!

 

 

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Ogromny korek na A4. To wynik kolizji, do jakiej doszło przed węzłem Murckowska. Na szczęście nic nikomu się nie stało – ale jak informują nas kierowcy, korek ciągnie się aż do Chorzowa Batorego! Policja informuje nas, że kończy się już usuwanie skutków zderzenia.

Kolejne utrudnienia spotkacie w centrum Katowic. Kolizja tuż za wyjazdem z tunelu. W zderzeniu dwóch samochodów na szczęście nikt nie ucierpiał, ale ruch w tym miejscu się tamuje. Kierowcy informują nas także o potężnym korku na autostradzie A4 w stronę Krakowa. Korek mający ponad 7 kilometrów ciągnie się od Załęża do Giszowca. Tu policja nie ma zgłoszenia o jakimkolwiek wypadku czy kolizji – korek to efekt większego niż zazwyczaj ruchu na drogach.

Korkuje się także ulica Chorzowska w Katowicach na wysokości Silesia City Center, oraz A4 przy CH 3 Stawy. To z kolei wynik zakupowego szału tuż przed świętami. Jak mówią policjanci – na głównych arteriach naszego regionu dzisiaj wzmożony ruch – wszystko w związku nie tylko z wyjazdami na zakupy – ale już także z wyjazdami na święta. Popołudniu na te wszystkie utrudnienia nałożył się także jak codziennie popołudniowy szczyt komunikacyjny. Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu tym bardziej, że dzisiaj trwa policyjna akcja Prędkość.

 

A niestety, piątek, 20 grudnia na śląskich drogach do najbezpieczniejszych nie należy. W sumie kolizji i wypadków w całym woj.śląskim policja naliczyła już ponad 200.

autor: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Damian Holecki, Tacjana i Telewizja TVS w hicie „Feliz navidad”! Premiera już 22 grudnia

Tragedia w Szczyrku: Sąd zadecydował o aresztowaniu trzech osób

Tajemnicza śmierć ochroniarza na parkingu w Sosnowcu. Co się stało? [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close