RegionWiadomość dnia

Koszmarna tragedia w Orzeszu: To ojciec zabił 9-letnią córkę? Nowe ustalenia prokuratury

To najprawdopodobniej 41-letni mężczyzna był sprawcą tragedii do jakiej doszło w Orzeszu 31 marca. Według wstępnych ustaleń prokuratury mężczyzna najpierw zabił swoją 9-letnią córkę, później zaatakował nożem swoją żonę, a następnie podpalił dom i popełnił samobójstwo.

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że przyczyną śmierci dziecka, można powiedzieć z dużym prawdopodobieństwem, było uduszenie przy pomocy miękkiego narzędzia, takiego jak np. poduszka. Przesłuchano także ranną kobietę i z treści jej przesłuchania wynika, że jest ona osobą pokrzywdzoną w tej sprawie – mówi Tomasz Rygiel, Prokuratura Rejonowa w Mikołowie.

Mimo że na zwłokach mężczyzny widniały liczne rany kłute, to nadal nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną jego zgonu. Prokuratura nie wyklucza, że mógł zatruć się tlenkiem węgla, który powstał w wyniku pożaru, dlatego zleciła po sekcji dodatkowe badania. Te mają wskazać nie tylko przyczynę śmierci mężczyzny, ale także dać odpowiedź na pytanie czy w momencie zbrodni mógł być pod wpływem środków odurzających.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: Wyszedł z dzieckiem na spacer. Policja wlepiła mu mandat! [WIDEO]

Nie dajcie się oszukiwać i nie kupujcie testów do samodzielnego wykonywania w domu

Zaskakujący gest więźniów – podziękowali medykom za ich trud w walce z koronawirusem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close