Oglądaj w TVSRegion

Krzysztof Drabik: O pasji, która stała się sposobem na życie [PORANEK SILESIA]

Czym jest pokaz barmański w stylu flair? O niekonwencjonalnej pasji, która stała się sposobem na życie, opowie Krzysztof Drabik już 9 stycznia w TVS w programie „Poranek Silesia”.

 

Krzysztof Drabik – barman widowiskowego stylu flair pochodzący z Bytomia – ma za sobą 17 lat kariery i ponad 2000 pokazów na całym świecie. Wielokrotny mistrz w swoim fachu na antenie TVS zdradzi swoje największe marzenie i opowie o pasji, która stała się jego sposobem na życie.

Oglądaj „Poranek Silesia” już 9 stycznia od 8:00 w TVS.

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Krzysztof Drabik w TVS

Jak wygląda pokaz barmański stylu flair? Na to pytanie odpowie w TVS Krzysztof Drabik – wielokrotny Mistrz Polski, V-ce Mistrz Pucharu Świata oraz międzynarodowy Mistrz Chin w żonglerce.

Ma za sobą występy w różnych zakątkach świata (m.in. Las Vegas, Dubaj czy Hongkong). Ponadto może pochwalić się dwukrotnym przebyciem po piasku linii brzegowej Bałtyku, jednocześnie żonglując – w celach charytatywnych!

Jakie ma plany na przyszłość i co jest jego największym marzeniem? Tego dowiemy się już w czwartek 9 stycznia w programie „Poranek Silesia” w TVS.

 

Gotuj z Lemańskimi!

Joanna i Zbyszek Lemańscy po raz kolejny popiszą się swoimi kulinarnymi umiejętnościami w kuchni programu „Poranek Silesia”. Czy zupa to dobry pomysł na śniadanie? Sprawdzimy to razem z naszymi gośćmi w najbliższym odcinku programu.

 

Dzień Babci i Dziadka coraz bliżej!

Szukasz idealnego prezentu dla dziadków z okazji ich święta? Kup bilet na koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”! Już 25 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu swoje największe hity zagrają gwiazdy śląskiej estrady – Jacek Silski, Mirek Jędrowski, Sylwester Targosz-Szalonek, De Silvers, Duo Fenix, Makula Band oraz Brygida i Robert Łukowski.

Jak na koncert przygotowują się Sylwester Targosz-Szalonek oraz zespół De Silvers? Czego możemy spodziewać się w ten wyjątkowy wieczór?

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY KONCERTU JUŻ TERAZ!

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”! Już 25 stycznia w Zabrzu

 

 

Budź się razem z programem „Poranek Silesia” od poniedziałku do czwartku od 8:00 w TVS!

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close