KrajRegion

Krzysztof Hanke – patent na humor! [LATO Z TVS]

Co śmieszy kabareciarza? Rozmowa z Krzysztofem Hanke o humorze i letnim hobby – już jutro w TVS! „Lato z TVS” – lepsza strona poranka!

 

Od poniedziałku do czwartku budzimy się razem! Już jutro (10 lipca) Krzysztof Hanke zdradzi widzom TVS, jakie jest jego letnie hobby… Jak zawsze w programie nie zabraknie ciekawych gości i najlepszej muzyki!

Oglądaj „Lato z TVS” od poniedziałku do czwartku o 8:00!

 

 

Wszystkie patenty Krzysztofa Hanke

Aktor, satyryk i kabareciarz – Krzysztof Hanke. Widzom TVS na pewno doskonale znany z roli Bercika w serialu „Święta Wojna”. Co śmieszy kabareciarza i jakie jest jego letnie hobby? Rozmowa z humorem i w wakacyjnych klimatach – już jutro w programie „Lato z TVS”!

Krzysztofa Hanke możesz również oglądać od poniedziałku do czwartku o 11:05 w serialu „Święta Wojna” w TVS!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kabaretowy Klub Dwójki nadchodzi! Czas na wakacje z humorem w TVS

Mężczyzna prawie idealny

Piosenka satyryczna to ciekawe zagadnienie, które przybliży widzom TVS kolejny gość programu „Lato z TVS” – Artur Gotz, wokalista i aktor. „Mężczyzna prawie idealny” to aż 13 utworów, które zgłębiają kondycję współczesnych mężczyzn.

O piosenkach z przymrużeniem oka, „Januszu i Grażynie”, a także byciu prawie idealnym porozmawiamy już jutro z Arturem w porannym programie „Lato TVS”.

Ponadto w programie Michalina Starosta – naczelna „Gryfna Frelka” – stanie w kuchni TVS, by przygotować swoje popisowe śniadanie!

 

„Lato z TVS” to pobudka codziennie od poniedziałku do czwartku o 8:00! Poznajemy szlagierowe gwiazdy od kuchni, ale także słuchamy najlepszej muzyki! Budź się razem z TVS!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Winnetou wraca na antenę TVS! Dziki Zachód po śląsku już od 1 lipca

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close