AlarmKrajRegion

Kultowy Boczek z Kiepskich nie żyje! Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat

Nie żyje Dariusz Gnatowski, znany aktor, odtwórca kultowej roli „Boczka” w serialu Świat Według Kiepskich. Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: W sklepach znowu GODZINY DLA SENIORÓW! Nie wszyscy są tym zachwyceni

Informację o śmierci Dariusza Gnatowskiego jako pierwsze podało radio RMF FM. Dariusz Gnatowski, znany milionom widzów jako odtwórca roli Arnolda Boczka w serialu Świat Według Kiepskich zmarł w wieku 59 lat. Informację o śmierci aktora potwierdził też oficjalny fanpage serialu.

Dariusz Gnatowski w krytycznym stanie trafił do szpitala. Niedługo potem poinformowano o śmierci aktora. Nieoficjalne informacje mówią o ostrym zapaleniu płuc i niewydolności oddechowej.

Dariusz Gnatowski był znanym aktorem. Występował zarówno w filmach jak i na deskach teatralnych. Był także aktorem dubbingowym. Jednak erupcja jego popularności to rola „Boczka” w serialu „Świat według Kiepskich”. W popularnym sitcomie grał nieprzerwanie aż od 1999 roku!

Gnatowski jeszcze w latach 90′ prowadził programy telewizyjne dla dzieci, a także teleturnieje. Był nie tylko aktorem, ale dał się poznać także jako reżyser. W 2015 roku zrealizował spektakl, w którym także sam wystąpił – „Słodki drań”, poruszający problematykę chorych na cukrzycę.

 

źródło: RMF FM

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close