Wiadomość dnia

Kulturysta z Bytomia został mistrzem świata! [ZDJĘCIA]

To największy sukces w dotychczasowej karierze bytomskiego kulturysty – Daniel Poniedziałek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w kategorii do 100 kg.

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Daniel Poniedziałek ma na swoim koncie tytuł mistrza Europy, mistrza Polski juniorów w kulturystyce, a także złote medale w turniejach Diamond CUP w Katowicach i Rzymie oraz Arnold Classic Europe w Hiszpanii. Wczoraj, 9 listopada Daniel Poniedziałek osiągnął jednak swój największy sukces, zdobywając najważniejszy tytuł – mistrza świata.

SILESIA FLESZ NAJNOWSZE VIDEO

Pochodzący z Bytomia Daniel Poniedziałek jest trenerem personalnym. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczął mając 16 lat. Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja i hobby. Ma za sobą lata treningów, ukończone kursy trenerskie oraz legitymację Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki.

Daniel Poniedziałek aktywnie uczestniczy w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, gdzie w ostatnim czasie osiągnął kilka znaczących sukcesów. We wrześniu wygrał Puchar Polski w kategorii kulturystyka OPEN oraz zajął 1. miejsce w Arnold Classic Europe w Hiszpanii w kategorii do 100 kg.

To największy sukces w dotychczasowej karierze bytomskiego kulturysty – Daniel Poniedziałek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w kategorii do 100 kg Zdjęcia: Archiwum Fanpage Daniel Poniedziałek
źródło: UM Bytom/Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Fanpage Daniel Poniedziałek