KrajRegion

Leżał na brzuchu, w plecy miał wbity nóż. Policjanci zatrzymali 28-latkę

Policjanci zatrzymali 28-letnią mieszkankę Ełku, która podczas picia alkoholu ze swoimi znajomymi, jednemu z nich wbiła nóż w plecy. Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Kilka dni temu, policjanci zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań w Ełku doszło do ugodzenia nożem 33-letniego mężczyzny. Na miejscu w jednym z pokoi, policjanci znaleźli leżącego na brzuchu mężczyznę, który na wysokości prawej łopatki miał wbity w plecy nóż. Policjanci przed przyjazdem załogi ratownictwa medycznego, udzielili rannemu pierwszej pomocy i unieruchomili wbity nóż. Po przyjeździe Pogotowia Ratunkowego, mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie usunięto mu nóż.

W związku z tą sprawą, policjanci zatrzymali 28-letnią znajomą pokrzywdzonego. Funkcjonariusze ustali, że osoby te spotkały się u swego znajomego i we troje pili alkohol. W trakcie libacji doszło między nimi do kłótni podczas, której kobieta chwyciła za leżący nóż i raniła nim 33-latka.

Kobieta usłyszała już zarzut. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5. Prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował wobec 28-latki dozór policyjny.

 

źr. Policja Warmińsko-Mazurska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close