Region

Lodowisko w Rudzie Śląskiej już otwarte! Pierwszego dnia przyszły tłumy [WIDEO]

Śniegu jeszcze nie ma, ale na lodzie można już pojeździć. Dziś rozpoczął się nowy sezon na lodowisku miejskim w Rudzie Śląskiej. Pierwsi amatorzy jazdy na łyżwach pojawili się punktualnie o 13.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Uwielbiam jeździć na łyżwach, to jest mój ulubiony sport zimowy. – mówi Sandra, mieszkanka Rudy Śląskiej.
Jest rewelacja bo Polonia Bytom ma ciężką sytuację, nie mają lodu. Tu teraz jest otwarte dla tych dzieci pole do treningu – mówi Rafał.

W trakcie każdej godziny na lodowisku może znajdować się jednocześnie 120 osób, dodatkowo w trakcie jazdy należy mieć zasłonięte usta i nos. Pracownicy lodowiska co godzinę dezynfekują miejsca siedzące wokół lodowiska i wszystkie tzw. przestrzenie wspólne. Zainteresowanie jest duże, ale zarządcy Burloch Arena mają świadomość, że ten sezon będzie zupełnie inny niż poprzednie.

Pewnie w tym roku będzie trudno bo tak nawiążę zaraz do tej sytuacji jeśli chodzi o uczestnictwo szkół, te godziny dopołudniowe zawsze były wypełnione przez szkoły tutaj pobliskie, albo te z miasta Ruda Śląska, natomiast teraz w związku z nauką online po rozmowach z nauczycielami, raczej będziemy mieli te godziny dopołudniowe takie wolniejsze, tylko i wyłącznie ogólnodostępne. – mówi Krzysztof Lubera, kierownik Burloch Arena.

Lodowisko jest otwarte codziennie. Bilet wstępu dla dorosłych kosztuje 8 zł, a dla dzieci 5 za godzinę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ruszyły przesłuchania uczestników manifestacji, które odbywały się w Katowicach [WIDEO]

Najlepszy i największy rollercoaster w Europie jest w Zatorze! [WIDEO]

Kopalnia powstanie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Wśród mieszkańców zawrzało! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close