KrajRegionSportWiadomość dnia

Marcin Najman kończy karierę! El Testosteron żegna się z fanami [WIDEO]

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych zarazem polskich bokserów. Marcin „El Testosteron” Najman kończy karierę! Po przegranej walce w Fame MMA fani w akcji mają go zobaczyć jeszcze tylko raz.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-(…) stałem się wolnym zawodnikiem po tym, jak wypełniłem kontrakt z federacją Fame MMA, chciałem wszystkim podziękować o powiedzieć, że podjąłem ważną decyzję – tak zaczyna swoje oświadczenie na facebooku Marcin Najman. El Testosteron został w oktagonie pokonany przez Piotra BESTIĘ Piechowiaka. Jak sam powiedziałto dało mu do myślenia. Na tyle, by rękawice odwiesić na kołku.

 

Marcin Najman kończy karierę! El Testosteron schodzi z ringu

 

-Po walce z „Bestią” Piechowiakiem kiedy to dałem się trafić lewym sierpowym, podjąłem decyzję, że czas kończyć. Jeżeli nie widzę już ciosu, to znaczy że refleks nie ten. Pomimo tego, że byłem do walki z formule MMA bardzo dobrze przygotowany, to jednak refleks już zawodzi. To znak i sygnał, że trzeba kończyć mówi Marcin Najman i oświadcza swoim fanom: „kończę karierę”!

Moja decyzja w sprawie dalszej kariery. Pozdrawiam Was!Dzięki za realizację „Studio Filmowe Oscar”

Opublikowany przez Marcin Najman Niedziela, 5 kwietnia 2020

Koniec kariery El Testostrerona! Marcin Najman stoczy jeszcze jedną walkę!

 

Ale to nie koniec ostateczny. Jeśłi jesienią odbędzie się kolejna gala Fame MMA – wówczas w oktagonie znowu pojawi się Marcin Najman. Jak zdradził El Testosteron – federacja zaproponowała mu walkę, która będzie zwieńczeniem jego kariery. Kariery, w której rekord wynosi 30 walk zawodowych, z których Najman 18 wygrał, a 12 razy schodził pokonany. Kto może być przeciwnikiem Marcina Najmana jesienią na pożegnanie ze sportami walki? Na razie nazwisko przeciwnika owiane jest tajemnicą. Podobnie jak dokładny termin samej gali, bo jak wiadomo – wszystko na razie podporządkowane zostało obostrzeniom, związanym z pandemią koronawirusa.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Poszukiwane osoby, które miały kontakt z proboszczem jednej ze śląskich parafii! [KOMUNIKAT SANEPIDU]

Koronawirus: Anna i Robert Lewandowscy dają 200 tys.zł na szpital w Tychach!

Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w woj.śląskim. Zobaczcie SZCZEGÓŁY

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close