KrajRegion

Memoriał Kamili Skolimowskiej 22 sierpnia na Stadionie Śląskim. Poszukiwani wolontariusze!

Stadion Śląski staje się mekką lekkoatletyki. 22 sierpnia podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej na zmodernizowanym obiekcie rywalizować będą najlepsi lekkoatleci świata. Pasjonaci „królowej sportu”, którzy jako wolontariusze chcieliby współtworzyć historię Memoriału w nowym miejscu, mogą zgłaszać się jeszcze do 17 czerwca. Bilety na mityng dostępne od 15 zł na stronach eBilet.pl, KupBilet.pl i Eventim.pl

 

Mityng poświęcony pamięci najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej to kolejne wielkie wydarzenie  lekkoatletyczne po 64. ORLEN Memoriale Janusza Kusocińskiego, które rozegrane zostanie na słynnym „Kotle Czarownic”. Memoriał Kamili Skolimowskiej to międzynarodowy mityng lekkoatletyczny organizowany cyklicznie od 2009 roku przez Fundację Kamili Skolimowskiej.

Spot promocyjny memoriału: https://www.youtube.com/watch?v=gWWv1W05HP4

Jak co roku organizatorzy zapraszają do współpracy wolontariuszy, którzy swoją pracą przyczyniają się do sukcesu i pozytywnego odbioru Memoriału. Bez wsparcia grupy kreatywnych, uśmiechniętych i pełnych zapału ludzi ta jedna z największych imprez lekkoatletycznych w Polsce nie mogłaby się odbyć. Memoriałowy wolontariat to zawsze zgrany team, który stwarza możliwości nieszablonowego działania i przeżycia ciekawej, sportowej przygody. Główną ideą przyświecającą każdemu z członków kipy jest kultywowanie pamięci o Kamili Skolimowskiej. Swoją postawą, wiedzą oraz pracą każdy z ich oddaje hołd tej wspaniałej lekkoatletce.

Wolontariuszem podczas Memoriału może zostać każdy, kto:
ukończył 16 lat
interesuje się lekkoatletyką
lubi kontakt i pracę z ludźmi
dysponuje czasem od 20 do 23 sierpnia 2018
zna język angielski co najmniej komunikatywnie

Zainteresowani mogą zgłaszać się do 17 czerwca 2018 r. wyłącznie poprzez wypełnienie formularza on-line:http://bit.ly/2IR9mcM Każdy wolontariusz otrzyma od organizatorów: firmową koszulkę, wyżywienie,ubezpieczenie NNW, imienny identyfikator oraz certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Spot promocyjny wolontariatu: https://www.youtube.com/watch?v=L0gQAJEBpKg

Bilety na Memoriał Kamili Skolimowskiej dostępne są na stronach eBilet.pl, KupBilet.pl i Eventim.pl raz w stacjonarnych punktach sprzedaży – salonach EMPIK, Media Markt, Saturn, Media Expert, sięgarniach PWN i punktach STS.

www: www.memorialkamili.pl
FB event: https://www.facebook.com/events/305207919956243/

 

(źr: inf.prasowa)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close