KrajRegion

Mężczyznę, który chciał rzucić się pod pociąg uratował pies SOKistów!

To historia jak z filmu! Mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg – uratował pies funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei. Na pomoc człowieka nie było już czasu – a pies zareagował błyskawicznie.

 

 

Straż Miejska w Katowicach nie wystawia mandatów! To początek protestu!

Wszystko rozegrało się w Nowy Rok. W Chełmie funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei patrolowali rejon torów. Nagle zauważyli mężczyznę, który na przejeździe kolejowym wszedł na tory – a do przejazdu zbliżał się pociąg! Mężczyzna – jak relacjonują mundurowi – wszedł na szczęście na tory na oświetlonym fragmencie przejazdu, dzięki czemu został zauważony.

Mimo, że SOKisci krzyczeli, żeby nie wchodził na toru, a do przejazdu zbliżał się pociąg – mężczyzna w samym t-shircie nie reagował na wezwania. SOKiści wiedzieli już, że sami do niego nie dobiegną. Jedyną szansą na ratunek dla mężczyzny był pies, który towarzyszył im w patrolu.

Pies ruszył pędem w stronę mężczyzny i powalił go na ziemię, spychając jednocześnie na pobocze torowiska. Jak mówią SOKiści – bezapelacyjnie pies swoją błyskawiczną reakcję uratował desperatowi życie. Mężczyzna, który chciał targnąć się na swoje życie okazał się 24-latek. Trafił pod opiekę lekarzy.

 

źródło: Polsat News
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabrze: Młotkiem po twarzy! Zmasakrowali kobietę, bo nie chciała oddać pieniędzy 500 plus! [WIDEO]

Śląskie: Bez prawa jazdy i na letnich oponach wyjechał na czołówkę policjantom z grupy SPEED! [WIDEO]

Protest Straży Miejskiej w Katowicach! Przez trzy miesiące nie będą wystawiać mandatów!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close